geplaatst door flexvoetbal op 2010-03-11 23:13:00Valencia krijgt te weinig met gelijkspel tegen Werder
Pas met tien tegen elf lukte het Valencia om tot scoren te komen tegen Werder Bremen. Toch kregen de Spanjaarden te weinig, want de meeste mogelijkheden waren voor de thuisploeg (1-1).
Valencia begon offensief aan het thuisduel met Werder, maar na een grote kans voor David Silva waren het de bezoekers die in de 24ste minuut op 0-1 kwamen. Scheidsrechter Martin Atkinson zag een overtreding van Ever Banega op Claudio Pizarro en gaf Werder een strafschop, die door Torsten Frings achter Valencia-doelman César Sánchez werd geschoten.
Toch zorgde de tegentreffer niet voor veel schrik bij Valencia, dat op zoek ging naar de gelijkmaker. Een schot van Banega werd door Tim Wiese op de paal getikt, terwijl ook David Villa en Alexis uitstekende mogelijkheden kregen. Aan de andere kant was Marko Marin dicht bij de 0-2, maar César redde knap op de inzet van de jonge aanvallende middenvelder.
In de tweede helft redde César fabelachtig op een schot van Pizarro, waarna Valencia weer de ploeg was die de kansen kreeg. Pablo Hernández schoot in kansrijke dichtbij hoog over en zag ploeggenoot Banega in de55ste minuut van het veld gestuurd worden met een directe rode kaart. De Argentijn zou Marin geslagen hebben en ontving daarvoor de rode kaart.
Twee minuten na de rode kaart kwam Valencia op gelijke hoogte. Silva miste in eerste instantie nog, maar in de rebound was Juan Manuel Mata (foto) trefzeker. De thuisclub bleef ook na de 1-1 aanvallen, maar net als voor rust hadden Silva en Villa hun vizier niet op scherp staan. Het bleef in Mestalla dan ook bij 1-1, waardoor Werder tevreden zal terugreizen naar Bremen.