Laden...
EK 2020
Change game

Speelschema EK 2020

 

Lege scores in het overzicht betekenen dat de betreffende wedstrijd nog niet is gespeeld of dat de resultaten nog niet zijn verwerkt. Het is ook mogelijk het schema uit te printen, gebruik hiervoor de printfunctie van je browser of klik op het print icoontje. De in dit speelschema getoonde tijden zijn de Nederlandse aanvangstijden van de wedstrijden.

Pools sorteren
pool fixtures form
  team a team b datum tijd uitslag
Groepswedstrijden
1 Turkije Italië 12-06-2020 21:00
2 Wales Zwitserland 13-06-2020 15:00
3 Denemarken Finland 13-06-2020 18:00
4 België Rusland 13-06-2020 21:00
5 Engeland Kroatië 14-06-2020 15:00
6 Oostenrijk Winnaar play-off D 14-06-2020 18:00
7 Nederland Oekraïne 14-06-2020 21:00
8 Winnaar play-off C Tsjechië 15-06-2020 15:00
9 Polen Winnaar play-off B 15-06-2020 18:00
10 Spanje Zweden 15-06-2020 21:00
11 Winnaar play-off A Portugal 16-06-2020 18:00
12 Frankrijk Duitsland 16-06-2020 21:00
13 Finland Rusland 17-06-2020 15:00
14 Turkije Wales 17-06-2020 18:00
15 Italië Zwitserland 17-06-2020 21:00
16 Oekraïne Winnaar play-off D 18-06-2020 15:00
17 Denemarken België 18-06-2020 18:00
18 Nederland Oostenrijk 18-06-2020 21:00
19 Zweden Winnaar play-off B 19-06-2020 15:00
20 Kroatië Tsjechië 19-06-2020 18:00
21 Engeland Winnaar play-off C 19-06-2020 21:00
22 Winnaar play-off A Frankrijk 20-06-2020 15:00
23 Portugal Duitsland 20-06-2020 18:00
24 Spanje Polen 20-06-2020 21:00
25 Zwitserland Turkije 21-06-2020 18:00
26 Italië Wales 21-06-2020 18:00
27 Winnaar play-off D Nederland 22-06-2020 18:00
28 Oekraïne Oostenrijk 22-06-2020 18:00
29 Finland België 22-06-2020 21:00
30 Rusland Denemarken 22-06-2020 21:00
31 Tsjechië Engeland 23-06-2020 21:00
32 Kroatië Winnaar play-off C 23-06-2020 21:00
33 Winnaar play-off B Spanje 24-06-2020 18:00
34 Zweden Polen 24-06-2020 18:00
35 Duitsland Winnaar play-off A 24-06-2020 21:00
36 Portugal Frankrijk 26-06-2020 21:00
8ste finales
37 1ste Groep A 2de Groep C 27-06-2020 20:45
38 2de Groep A 2de Groep B 27-06-2020 20:45
39 1ste Groep B 3de Groep A/D/E/F 28-06-2020 20:45
40 1ste Groep C 3de Groep D/E/F 28-06-2020 20:45
41 1ste Groep F 3de Groep A/B/C 29-06-2020 20:45
42 2de Groep D 2de Groep E 29-06-2020 20:45
43 1ste Groep D 2de Groep F 30-06-2020 20:45
44 1ste Groep E 3de Groep A/B/C/D 30-06-2020 20:45
Kwartfinales
45 Winnaar 41 Winnaar 42 03-07-2020 18:00
46 Winnaar 39 Winnaar 37 03-07-2020 21:00
47 Winnaar 40 Winnaar 38 04-07-2020 18:00
48 Winnaar 43 Winnaar 44 04-07-2020 21:00
Halve finales
49 Winnaar 46 Winnaar 45 07-07-2020 21:00
50 Winnaar 48 Winnaar 47 08-07-2020 21:00
Finale
51 Halve finale 1 Halve finale 2 12-07-2020 21:00

Top 5

  • 0 punten ahbruinsma
  • 0 punten Toon_diBlondini
  • 0 punten Svk009
  • 0 punten blaster1981
  • 0 punten ajax991

poll

Poll formulier
Stelling: Wie gaat het EK 2020 winnen ?